Ремені приводні клинові

Виберіть підкатегорію

У механіці клинові ремені приводні використовують для передачі крутного моменту від двигуна до веденого механізму. Свою назву ці вироби отримали завдяки перерізу профілю, що нагадує клин, а точніше трапецію, та повторює форму канавки на шківі. Це надійні та довговічні деталі, розраховані на тривалу експлуатацію.

Застосування клинових ременів

Область застосування цієї продукції є надзвичайно великою. Вона використовується в приводах метало- та деревообробних верстатів, сільськогосподарської та будівельної техніки, в автомобілях та залізничних локомотивах, вентиляторному устаткуванні, генераторах та насосах. Зустріти приводний ремінь такого типу можна також у побутовій і навіть офісній техніці.

Варто відзначити низку переваг, які відрізняють клиновий ремінь від деталей іншої форми. Серед них:

  • ефективна передача потужності від ведучого шківа до веденого;
  • можливість організовувати привід на значній відстані;
  • стійкість до впливу багатьох речовин, у тому числі ПММ та більшості технічних рідин;
  • стійкість до розриву та розтягування при великих навантаженнях;
  • здатність переносити підвищені температури.

Коефіцієнт корисної дії цих виробів досягає 98%, що недоступне для продуктів з іншим профілем перерізу. Також варто відзначити, що клинові ремені, розміри яких різні, забезпечують приводу малошумну роботу. До недоліків таких деталей варто віднести їхню масивність. Зубчастий ремінь з аналогічними робочими характеристиками буде меншим, ніж клиновий. Також при експлуатації клинових ременів неминуче невелике пружне ковзання по шківу.

Конструкція виробу

Незважаючи на зовнішню простоту, ремінь клиновий має складну багатошарову конструкцію. Він складається з шарів тягового, натягу та стиску. Зовнішня оболонка виробу називається обгорткою. Всі шари, крім тягового, що складається з текстилю, виготовлені з різних за якістю сортів гуми. На неробочій зовнішній поверхні обгортки наноситься буквено-цифрове маркування деталі відповідно до ГОСТу, ISO або DIN.

За видом перерізу такий приводний ремінь може бути з класичним профілем або вузькопрофільний. Класичні позначаються у маркуванні ISO латинськими літерами Z, A, B, C, D, E, і з вузьким профілем – поєднанням літер SPZ, SPA, SPB, SPC. Вітчизняна та китайська продукція маркується відповідно до ГОСТ 1289-89. У позначенні вказаний профіль літерами кирилиці А, Б, В, Р, Д, а також розрахункова довжина деталі L, виміряна по корді.

При покупці цих РТІ важливо вибирати продукцію відомих виробників. У цьому випадку ви можете бути впевнені в якості товару. Оригінальні ремені краще придбати в офіційних представників брендів, таких як українська компанія APZ.

Як купити приводний ремінь

Інтернет-магазин APZ пропонує широкий вибір приводних ременів різного типу, у тому числі клинових. У нашому каталозі ви знайдете продукцію відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Товари представлені за доступною ціною та з офіційною гарантією. При виявленні браку або невідповідності виробу заявленим характеристикам наша компанія здійснить його заміну або поверне гроші. Інтернет-магазин працює як із роздрібними, так і з гуртовими покупцями.

Підбір приводних ременів – дуже відповідальне завдання. Тому ми можемо запропонувати кваліфіковану допомогу при покупці. Наші менеджери докладно розкажуть про ті чи інші позиції з каталогу магазину. Ми пропонуємо ремені приводні клинові купити з доставкою по Україні або з самовивозом з нашого складу в місті Суми.