Про магазин

Якісні запчастини та комплектуючі – обов'язкова умова для безперебійного функціонування як звичайного транспорту, так і промислового обладнання в металургії, гірничодобувній або харчовій промисловості, сільському господарстві. Компанія «АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» знає про це як ніхто інший, адже ми є провідним постачальником на український ринок оригінальних запчастин від світових брендів та перевірених вітчизняних виробників.

У своїй роботі наш магазин запчастин вдало поєднує глибоке розуміння потреб ринку та знання промислових запчастин нашими висококваліфікованими спеціалістами з новітніми технологіями в цій сфері від перевірених виробників. Це дозволяє максимально задовольнити запити клієнтів, вирішити поставлені завдання, зробити досвід роботи з нами позитивним. Каталог сайту наповнений різними позиціями, серед яких ви завжди знайдете на свою техніку якісні манжети, профільні ремені, латунні або нержавіючі трійники, підшипники, і все це за доступними цінами.

Якісні промислові запчастини на найвигідніших умовах!

«АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» – постачальник комплектуючих для різних галузей економіки України. Тобто ми є саме тим гвинтиком, що не дає економіці зупинитися, підтримує її стабільний рух, ефективний робочий стан, прагнення до розвитку, вдосконалення.

Організувавши підприємство в далекому 2011 році, ми встигли налагодити тісне співробітництво та партнерські відносини з передовими українськими підприємствами гірничодобувної та обробної промисловості, металургії та машинобудування, електроенергетики та транспорту, сільського господарства та харчової галузі. Компоненти, що постачаються нами, наприклад, ремінь профіль B(Б), підшипники, кільця, манжети, забезпечують не просто стабільну роботу обладнання на підприємствах наших клієнтів, але також допомагають оптимізувати робочі процеси, підвищити їх ефективність, прибутковість.

Головна мета компанії «АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» – бути максимально корисними для наших клієнтів. Адже ми не просто магазин підшипників та ГТВ! Ми зібрали навколо себе найкращих фахівців із глибокими знаннями в галузі комплектації техніки, які допомагають точно та правильно підібрати запчастини до техніки.

Чому купити підшипники, ремені у нас вигідно?

Співпраця з нами вигідна клієнтам із різних галузей промисловості через різні причини. Насамперед це максимально відкриті, чесні відносини, оскільки клієнт отримує всю необхідну документацію на товар із сертифікатами, доступну ціну та якість. Але, крім цього, купити у нас варіаторні ремені, підшипники, манжети або кільця ущільнення на вентиляційну, промислову, сільськогосподарську техніку вигідно з наступних причин:

  • висока якість деталей, запчастин, адже ми маємо власний відділ ВТК, перевіряємо кожний ремінь профіль А, підшипниковий вузол чи сальник;
  • конкурентні ціни на цілу низку продукції, що стають доступними завдяки прямій налагодженій співпраці з виробниками, це позбавить вас від зайвих фінансових витрат;
  • оперативність відправлення замовлення – весь товар розміщується на нашому власному складі в м. Суми, що займає понад 1000 м², тому відправлення здійснюються відразу після оформлення замовлення;
  • висока кваліфікація, компетенція співробітників, професійні консультації щодо підбору деталей, допомога на всіх етапах співробітництва;
  • зручне доставлення замовлень по всій Україні надійними транспортними компаніями.

Потрібен ремінь клиновий профіль C(В) підшипники, штуцери або адаптери? Компанія «АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» – ваш найкращий вибір!