Манжети гідравлічні

Виберіть підкатегорію

У будь-якій будівельній, сільськогосподарській, комунальній техніці, у багатьох промислових верстатах застосовуються гідравлічні системи. Для їхньої коректної роботи потрібні спеціальні ущільнювачі, що забезпечують належний рівень герметизації системи. Таким елементом є манжета гідравлічна – еластичний ущільнювач кільцеподібної форми. Невелика деталь виконує важливі функції, тому варто відповідально підійти до її вибору, купівлі.

Навіщо призначена манжета гідравлічна?

Манжети гумові або поліуретанові, що використовуються в гідравлічних пристроях, призначаються для ущільнення проміжків між циліндром і поршнем, що в результаті допомагає системі працювати злагоджено, без перебоїв, що позитивно впливає на термін служби агрегатів. Манжети гідравлічні здатні запобігати втраті або витоку рідин, масел або газу, перешкоджати попаданню всередину різних видів забруднення.

Зовні деталь є кільцем, яке встановлюють на стиках і в місцях з'єднання частин механізму. Манжета виступає ущільнювачем, який сприятливо діє на цілісність, справність будь-якої конструкції.

Усі вимоги до цієї деталі розписані детально у ДСТУ та регламентуються документальними актами. Тому у виробника обов'язково мають бути необхідні сертифікати, ліцензії. Проте перш ніж купити гідравлічний манжет, важливо зрозуміти, для яких цілей він буде використовуватися, звідси вже підбирати параметри. Звернути увагу потрібно на такі моменти:

 • розмір перерізу та ширину;
 • галузь застосування;
 • технічні характеристики;
 • матеріал (має бути стійким до перепадів тиску, температур);
 • відповідність стандартам.

Ці вимоги є обов'язковими для кожного ущільнювального елемента.

Гідравлічна манжета – різновиди матеріалу

Сучасні гідравлічні манжети, каталог яких представлений у широкій різноманітності моделей і варіацій, можуть мати різне призначення, габарити та матеріали виконання. Найчастіше вони виготовляються з поліуретану та сучасних полімерів на основі каучуку. В інтернет-магазині «АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» до вибору покупця пропонуються гідравлічні манжети поліуретанові PU і гумові за ДСТУ (ГОСТ) 14896-84, 6969-54. Кожен із них має свої особливості, тому до вибору потрібно підійти уважно.

Так, гумова гідравлічна манжета виготовляється із міцного матеріалу – сучасного полімеру на основі синтетичного каучуку NBR. Завдяки цьому ущільнювач має наступні властивості:

 • стійкість до перепадів температур – витримує від -60 до +200 градусів за Цельсієм;
 • стійкість до стрибків тиску – показник 50 Мпа з легкістю переноситься виробом;
 • стійкість до дії мінеральних олив, рослинних жирів;
 • може розширюватись до 140 відсотків від початкового розміру;
 • має високу міцність до розтягування.

Поліуретанові вироби, що виготовляються з ливарних поліуретанів, також мають ряд відмінностей, які варто вивчити перед покупкою. Вони коштують дещо дорожче, але при цьому виявляють:

 • стійкість до дії вологи, різних олив, кислот, нафтопродуктів;
 • стійкість до атмосферних явищ, перепадів тиску;
 • ударостійкість, витримка;
 • висока еластичність, довговічність.

Вибір правильної деталі залежить від кількох показників, кожен із яких потрібно врахувати при покупці. Це властивості та температура робочого середовища всередині агрегату, частота його використання, вага установок, на які потрібні манжети, сила тиску тощо.

У магазині «АВТО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» можна підібрати сальники, манжети гідравлічні поліуретанові та гумові у високій якості від перевірених постачальників. Консультанти допоможуть здійснити правильний вибір, знайти найактуальніші варіанти деталей для промислової техніки.