Манжети армовані (сальники)

Виберіть підкатегорію

Манжета армована – це популярний різновид гумотехнічних виробів, які використовуються як ущільнювачі. Наявність армувальних елементів надає гумотехнічному виробу показову міцність, що збільшує опір різним видам механічного навантаження. Як результат, сальник відрізняється збільшеним ресурсом, що спрощує обслуговування обладнання, на якому його встановлено.

Сальники армовані – особливості, матеріали виконання

Сальники з додатковими армувальними волокнами виробляються за умов спеціалізованих підприємств. Впровадження металевого каркаса в еластичний матеріал допомагає підвищити жорсткість виробу, що розширює сферу його застосування. Сьогодні можна купити сальник із таких матеріалів:

  1. Каучук – один із найпоширеніших матеріалів для виготовлення армованих манжет. Він демонструє показову стійкість до зношування, що відбивається на сфері його застосування. Каучук добре витримує контакт із хімічно активними речовинами, включаючи оливи, бензин.
  2. Фторкаучук – завдяки особливостям складу, добре функціонує за екстремальних умов, що допускає його застосування на складному технологічному обладнанні. Фторкаучук стійкий до дії мінеральних олив, інших агресивних речовин.
  3. Силіконовий або акриловий каучук – нетоксичні, зносостійкі матеріали з широкою сферою застосування. Манжет армований, виконаний із модифікованого каучуку, широко використовується в автомобілебудуванні, машинобудуванні, включаючи складне технологічне обладнання.
  4. Поліуретан – купити сальник із цього матеріалу варто за високу стійкість до екстремально високих температур. Верхня межа знаходиться близько +250 °С, що допускає встановлення поліуретанових армованих манжет у складних умовах.

Як підбирати сальники?

Щоб правильно вибрати сальники під пристрій, експерти рекомендують орієнтуватися на такі параметри та критерії:

  • матеріал виконання – сфера застосування залежить від характеристик використовуваного матеріалу;
  • розмір – враховуючи популярність армованих гумотехнічних виробів, можна підібрати необхідний розмір ущільнювача під робочий вузол;
  • умови експлуатації – особливу увагу потрібно приділити робочій температурі та тиску з огляду на їх мінімальні та максимальні показники.

Додатково фахівці рекомендують розібратися з особливостями застосування сальників. Показовий приклад – середовище, де експлуатуватимуться гумово-технічні вироби. Є можливість сальник купити, який можна експлуатувати тільки у воді, або придбати модель, яка не втрачає основних фізико-технічних характеристик при постійному контакті з дизельним паливом або мінеральними оливами.

Де купити армований манжет в Україні?

Цікавить манжет армований на промислове обладнання перевіреного виробництва? Потрібні якісні гумотехнічні вироби в широкому асортименті? У каталозі інтернет-магазину «АГРО-ПРОМ-ЗАПЧАСТИНА» представлено широкий вибір продукції провідних брендів. Пряме постачання гарантує відмінну якість виконання, доступний рівень цінової політики. Ми цінуємо довіру клієнтів, пропонуємо продукцію з повним пакетом супровідних документів.

Співпраця з національними транспортними компаніями допомагає організувати оперативне доставлення по всім містам країни. Терміни та вартість доставлення обговорюються індивідуально.