Кільця ущільнювальні

Виберіть підкатегорію

Кільця ущільнювальні – це технічні вироби, призначені для ліквідації зазорів та забезпечення герметичності в механізмах типу і призначення. Вони потрібні в пневматичному, гідравлічному, паливному, мастильному обладнанні. Кільце ущільнювача виготовляють з гуми, пластику або металу. Воно може мати круглий, прямокутний, складний профільний або плоский переріз, залежно від способу застосування.

Особливості ущільнювальних кілець

Сучасні виробники випускають ущільнювальні кільця різного типу і розміру, тому їх можна легко підібрати відповідно до умов і вимог застосування. При виготовленні цих виробів використовуються матеріали, що мають різні властивості:

  • маслобензостійка гума;
  • поліуретан;
  • каучук фтористий;
  • каучук силіконовий;
  • латунь чи мідь.

Під час виготовлення таких деталей використовуються різні технології. Найбільш поширені такі:

  • формовий метод із застосуванням прес-форм;
  • метод стикування прес-формою після витяжки зі шприц-машини;
  • неформовий метод з витягуванням профілю зі склейкою та вулканізацією.

Останній метод дозволяє виробляти резинові ущільнюючі кільця будь-якого, в тому числі найбільшого діаметру. Слід пам'ятати, що спосіб виготовлення гумотехнічних виробів безпосередньо впливає на їхні експлуатаційні властивості.

Вибір та встановлення кілець

Вибираючи гумові ущільнювальні кільця важливо вивчити властивості матеріалу, з якого вони виготовлені. Від цього залежатиме чи зможе виріб витримувати робочий тиск та протистояти дії негативних факторів, таких як хімічні речовини, високі та низькі температури, механічні впливи. Наприклад, у вузлі, де на ущільнення потрапляють мастильні матеріали, використовують виключно кільця ущільнювачів маслостійкі. Також важливо, щоб деталь мала точні розміри.

Найчастіше такі деталі є одноразовими і під час розбирання механізму замінюються на нові. Тому при обслуговуванні чи ремонті обладнання завжди необхідно мати запас ущільнювальних елементів відповідного типу та розміру. У нерухомих з'єднаннях ущільнювальне кільце встановлюється в спеціально підготовлене поглиблення, що сприяє максимально щільному приляганню. У рухомих з'єднаннях кільця встановлюють у фасці поршня, тим самим нівелюючи зазор між елементами, що рухаються відносно один одного. Від правильної установки деталі залежить ефективність ущільнення та термін його служби.

Як купити кільця ущільнювачів

Інтернет-магазин APZ пропонує широкий асортимент елементів ущільнення для застосування в різних галузях людської діяльності. У каталозі на нашому сайті ви знайдете кільця будь-яких розмірів та перерізів. Ми пропонуємо купити кільця ущільнюючі маслостійкі високої якості, вироблені відомими вітчизняними та зарубіжними брендами. Наша компанія одержує продукцію безпосередньо зі складів виробників. Тому ми можемо гарантувати її високу якість та найпривабливіші ціни.

Наша компанія працює з роздрібними та оптовими покупцями. При замовленні партії товару ми пропонуємо спеціальні ціни, які допоможуть добре заощадити. Також у нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію щодо підбору ущільнень для тих чи інших цілей. Доставка продукції здійснюється по всій території України. Також можливе самовивезення товару зі складу інтернет-магазину у місті Суми.